Geri

GÜVENLİK VE TEKNOLOJİ

Dünyanın önde gelen teknolojilerine ve sistemlerimizi kötü aktörlerden veya botlardan korumak için çalışan deneyimli bir ekibe sahibiz. Botlardan nefret ederiz. Botlar derken, en iyi biletleri toplayıp şişirilmiş fiyatlarla yeniden satmaya çalışan adaletsiz bilgisayar programlarını kastediyoruz ve onları yenmeye %100 kararlıyız.

Daha fazlası için tıklayın

Ticketmaster botlarla savaşmak için ne yapıyor?

Botlar dünya genelindeki tüm internet siteleri için büyük bir sorun teşkil ediyor. Haksız yere bilet almaya çalışan milyarlarca botu sürekli olarak engelliyoruz.
Ödeme sayfalarımızdaki o sinir bozucu ama gerekli ‘captcha’yı hatırlayabilirsiniz. Yazılımımızı geliştirdik, böylece ödeme sayfasına gittiğinizde sistemimiz sizin bir bot değil, bir sanatsever olduğunuzu otomatik olarak belirliyor.

Büyük sanatçıların konserleri satışa çıktığında Ticketmaster ne yapıyor?

Biletix Ticketmaster Türkiye olarak dünyanın en büyük sanatçılarıyla çalışan ve 40 yılı aşkın deneyimi ile bilgi birikimini bizimle paylaşan Ticketmaster’ın bir üyesiyiz ve bu anlara nasıl hazırlanacağımızı çok iyi biliyoruz. Bu konuda en iyi, hızlı ve güvenli hizmeti aldığınızdan emin olmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan ekiplerimiz var.
Tüm dünyada internet sitelerimiz yoğun trafiğin üstesinden gelmek üzere tasarlandı. Ek olarak müşteri hizmetleri ekiplerimiz, onlarla hangi kanaldan iletişim kurmayı seçerseniz seçin, her türlü sorunuzu yanıtlamak için her zaman hazır.

whois: Andy White WordPress Theme Developer London