Geri

BİLET SATIN ALMA

Günümüzde, biletlerin ne zaman satışa çıkacağını öğrenmenin pek çok yolu var. Biletix Ticketmaster Türkiye’nin internet sitesi, haber bültenleri ve blogundan bir sanatçının Instagram hesabına kadar… Yani, kaçırma şansınız çok az! En sevdiğiniz sanatçılar ve favori mekanlarınızdaki etkinliklerden haber almak için bültenlere üye olduğunuzdan emin olun. Böylece her zaman güncel etkinlikleri takip edebilirsiniz.

Daha fazlasını öğrenmek için üzerine gelin

  • Standart Biletler

    Etkinlik organizatörü tarafından belirlenen bir fiyat üzerinden satışa sunulan biletlere Standart Bilet adı verilir ve kapasitenin çoğunu oluşturur.

  • VIP Biletler

    Bazı sanatçılar hayranlarına VIP paketleri sunabilir. Ön sıra koltuklardan, provalara katılım ve buluşmalara kadar her paket sanatçının isteklerine göre uyarlanarak sanatseverlere benzersiz ve unutulmaz bir deneyim sunar.

CollectorTicket

Koleksiyon Bileti

Etkinlik deneyimlerini güzel bir anıya dönüştürmek isteyenler için “Koleksiyon Biletleri" bazı etkinlikler için çok yakında satışta olacak.

Dijital Bilet

Artık kağıt biletler veya PDF çıktıları ile uğraşmanıza gerek yok. Dijital biletinizi doğrudan telefonunuza indirebilir, arkadaşlarınız ve aileniz için bilet aldıysanız, biletleri hızlı ve kolay bir şekilde onlara aktarabilirsiniz.

Daha fazlası için tıklayın

Bir etkinlik hakkında nasıl bilgi alabilirim?

Bölgenizde neler olup bittiği hakkında size en son bilgileri verecek olan haftalık bültenlerimize veya sevdiğiniz mekanların resmi haber bültenlerine üye olduğunuzdan emin olun. Blogumuz her gün en son duyurularla güncellenir ve en sevdiğiniz gösterilere nasıl bilet alacağınıza dair ipuçları ve tavsiyelerle doludur.

Ayrıca Twitter ve Instagram gibi resmi sosyal hesaplarımızı takip etmenizi öneririz.

İstediğiniz biletlere kolayca ulaşmanızı istiyoruz. Bunun için YouTube, Facebook ve Instagram gibi farklı şirketlerle ortaklık yapıyoruz. Bu kanallar aracılığıyla favori sanatçılarınızın yaklaşan etkinliklerini keşfettiğinizde, Biletix Ticketmaster Türkiye adresinden güvenli ve hızlı bir şekilde bilet satın alabilirsiniz.

whois: Andy White WordPress Theme Developer London